Nakit Ödeme Çözümü

Türkiye’deki yaklaşık 50.000 ATM’den ödeme kabul edin!

Shipy
Bankalar
Akbank, Garanti Bankası, İş Bankası, QNB Finansbank, TEB, Vakıfbank, Yapı Kredi, Ziraat Bankası
Ülkeler
Türkiye
Özel Çözüm
Bu çözümümüz iş modelinize göre şekillenebilir.
Bloke
Blokesiz*
Ödeme
Her hafta Çarşamba gününe kadar aldığınız ödemeler Cuma günü hesabınızda.
Hizmet Durumu
Aktif

Kimler için

SVG

Bireyler

Bu çözümümüzü kullanmak için şirketiniz olmasına gerek yok.

SVG

Kurumlar

Kurumlara özel taksitlendirme ve diğer özellikler kullanılabilir.

Shipy Nakit Ödeme Çözümü Nedir?

Kredi kartı kullanım zorunluluğunu ortadan kaldıran Shipy Nakit Ödeme Çözümü, 8 banka ile entegre çalışır. Düşük komisyon avantajının yanı sıra, sistemimiz 7/24 yapılan ödeme isteklerini kontrol eder ve onaylanma sürecini en hızlı şekilde tamamlanmasını sağlar.


Türkiye'deki 50.000 ATM üzerinden ödeme kabul etmek ve bu ödemeleri tek tek kontrol etme yükünden kurtulmak istiyorsanız Shipy Nakit Ödeme kanalı tam size göre!


Shipy Nakit Ödeme kanalı son kullanıcıya en uygun, hızlı ve basit ödeme akışlarını sunarak üye iş yerlerinin tahsilat verimliliğini arttıran ve ödeme hizmetlerini genel olarak kolaylaştıran müşteri odaklı bir alternatif ödeme kanalıdır.


İster web sitenizden tek entegrasyon ile ister Shipy çözümlerinden size uygun olanını seçerek hemen tüm ATM'lerden ödeme almaya başlayabilirsiniz.


PCI DSS sertifikalı Shipy Ortak Ödeme Sayfalarımız ile, gelişmiş güvenlik (fraud) filtresi ve uzman sahtecilik önleme ekibimizle, olası saldırı zararlarınızı ortadan kaldırabilirsiniz.


2021'de internetten yapılan satışlar %95 artacak ve 4.7 trilyon dolar’a ulaşacak. Yani müşterileriniz alışverişlerinin çok daha fazlasını cep telefonundan ve bilgisayardan yapacak.

STATISTA

Daha fazla vakit kaybetmeyin, hemen başvuru yapın

Kayıt Ol