Kripto Para Ödeme Çözümü

250 milyar dolarlık kripto pazarından ödeme kabul edin!

Shipy
Coinler
Bitcoin
Ülkeler
Tüm Dünya
Özel Çözüm
Bu çözümümüz iş modelinize göre şekillenebilir.
Bloke
Blokesiz*
Ödeme
Ertesi gün hesabınızda.
Hizmet Durumu
Aktif

Kimler için

SVG

Bireyler

Bu çözümümüzü kullanmak için şirketiniz olmasına gerek yok.

SVG

Kurumlar

Kurumlara özel taksitlendirme ve diğer özellikler kullanılabilir.

Shipy Kripto Para Ödeme Çözümü Nedir?

Kredi kartı kullanım zorunluluğunu ortadan kaldıran Shipy Kripto Para Çözümü, anında Bitcoin ile ödeme almanızı sağlar. Düşük komisyon avantajının yanı sıra, sistemimiz 7/24 yapılan ödeme isteklerini kontrol eder ve onaylanma sürecini en hızlı şekilde tamamlanmasını sağlar.


Tüm dünyadan ödeme kabul etmek, ters ibraz ve iadeler ile uğraşmamak istiyorsanız Shipy Kripto Para kanalı tam size göre!


Shipy Kripto Para kanalı son kullanıcıya en uygun, hızlı ve basit ödeme akışlarını sunarak üye iş yerlerinin tahsilat verimliliğini arttıran ve ödeme hizmetlerini genel olarak kolaylaştıran müşteri odaklı bir alternatif ödeme kanalıdır.


İster web sitenizden tek entegrasyon ile ister Shipy çözümlerinden size uygun olanını seçerek hemen tüm dünyadan Bitcoin ile ödeme almaya başlayabilirsiniz.


PCI DSS sertifikalı Shipy Ortak Ödeme Sayfalarımız ile, gelişmiş güvenlik (fraud) filtresi ve uzman sahtecilik önleme ekibimizle, olası saldırı zararlarınızı ortadan kaldırabilirsiniz.


2021'de internetten yapılan satışlar %95 artacak ve 4.7 trilyon dolar’a ulaşacak. Yani müşterileriniz alışverişlerinin çok daha fazlasını cep telefonundan ve bilgisayardan yapacak.

STATISTA

Daha fazla vakit kaybetmeyin, hemen başvuru yapın

Kayıt Ol