Mobil Ödeme Çözümü

Türkiye'deki 70 milyon cep telefonu kullanıcısından ödeme kabul edin!

Shipy Shipy Shipy
Operatörler
Turkcell, Turktelekom, Vodafone
Ülkeler
Türkiye
Özel Çözüm
Bu çözümümüz iş modelinize göre şekillenebilir.
Bloke
30 Gün
Ödeme
Koşullar sağlandığında her ayın 4. haftası Cuma günü ödemeniz hesabınızda.
Hizmet Durumu
Aktif

Kimler için

SVG

Bireyler

Bu çözümümüzü kullanmak için şirketiniz olmasına gerek yok.

SVG

Kurumlar

Kurumlara özel taksitlendirme ve diğer özellikler kullanılabilir.

Shipy Mobil Ödeme Çözümü Nedir?

Shipy Mobil Ödeme, müşterilerinizin sadece cep telefonu numaraları ile, kredi kartı ya da nakite ihtiyaç olmadan kolay ve güvenli ödeme alabileceği, eve yemek siparişlerinden, akaryakıt ödemelerine, dijital içerikten aidat aboneliklerine, uygulama marketlerinden sosyal ağlara kadar binlerce üye iş yerinde kolaylıkla kullanabilecekleri bir ödeme yöntemidir.


Her işlem öncesi kullanıcı tarafından verilen onayla, alışveriş tutarı faturalı hatlar için Operatör faturasına yansır, faturasız hatlar için TL bakiyesinden düşer. Shipy Mobil Ödeme Hizmeti ile müşterilerinize mobil telefon numaranız dışında kredi kartı ya da hesap numarası gibi herhangi bir finansal bilgi paylaşımında bulunmadan herhangi bir yerde ve herhangi bir zamanda alışveriş imkanı sunarsınız. Türkiye’deki her 3 Mobil Operatöre entegre olan Shipy altyapısı ile Türkiye’deki 70 milyon Cep Telefonu Kullanıcısı sizin potansiyel müşteriniz haline gelir.


Shipy Mobil Ödeme kanalı son kullanıcıya en uygun, hızlı ve basit ödeme akışlarını sunarak üye iş yerlerinin tahsilat verimliliğini arttıran ve ödeme hizmetlerini genel olarak kolaylaştıran müşteri odaklı bir alternatif ödeme kanalıdır.


İster web sitenizden tek entegrasyon ile ister Shipy çözümlerinden size uygun olanını seçerek hemen tüm hatlardan mobil ödeme almaya başlayabilirsiniz.


PCI DSS sertifikalı Shipy Ortak Ödeme Sayfalarımız ile, gelişmiş güvenlik (fraud) filtresi ve uzman sahtecilik önleme ekibimizle, olası saldırı zararlarınızı ortadan kaldırabilirsiniz.


Shipy Mobil Ödeme Çözümü tahsilat sistemini incelemek için buraya tıklayın.

2021'de internetten yapılan satışlar %95 artacak ve 4.7 trilyon dolar’a ulaşacak. Yani müşterileriniz alışverişlerinin çok daha fazlasını cep telefonundan ve bilgisayardan yapacak.

STATISTA

Daha fazla vakit kaybetmeyin, hemen başvuru yapın

Kayıt Ol