Sanal Pos Ödeme Çözümü

Tüm dünyadan ve tüm kartlardan ödeme alın, aynı hafta hesabınızda olsun!

Shipy
Kart Tipleri
VISA, Mastercard, AMEX, TROY
Ülkeler
Tüm Dünya
Özel Çözüm
Bu çözümümüz iş modelinize göre şekillenebilir.
Bloke
Blokesiz*
Ödeme
Her hafta Çarşamba gününe kadar aldığınız ödemeler Cuma günü hesabınızda
Hizmet Durumu
Aktif

Kimler için

SVG

Bireyler

Bu çözümümüzü kullanmak için şirketiniz olmasına gerek yok.

SVG

Kurumlar

Kurumlara özel taksitlendirme ve diğer özellikler kullanılabilir.

Shipy Sanal Pos Ödeme Çözümü Nedir?

Shipy Sanal Pos internetten kredi kartı, banka kartı ve ön ödemeli kartlar ile tüm dünyadan ödeme tahsil etmenize yardımcı olan bir çözümdür. Anlaşmalı olduğumuz firmalar ile Bonus, World, CardFinans, Maximum, Paraf ve Advantage programlarında yer alan kredi kartlarına taksitli işlem yapabilir, döviz işlemleri ile işinizi dünyaya tanıtabilirsiniz.


Tüm dünyadan ve VISA, Mastercard, AMEX ve TROY türü kartlardan ödeme alabilirsiniz. Ayrıca Shipy Sanal Pos Ödeme Çözümü, PayPal Card ve Skrill Prepaid destekler bu sayede USA üzerinden tahsilat işlemleriniz kolaylaşır.


Shipy Sanal Pos Ödeme Çözümünde sabit ücret, aylık ücret, yıllık ücret, çekim ücreti, iptal ücreti ve taahhüt yok. Size sunulan tüm oranlara çalıştığınız elektronik cüzdanın veya bankanın ücretlendirmeleri hariç aklınıza gelebilecek tüm ücretler dahildir.


Shipy Ortak Ödeme sayfaları SSL ve PCI DSS sertifikalarına sahip 3D Secure zorunluluğunu belirten sayfalardır, tüm ödemeler Shipy ürünü olan Shipy Secure Payment ile kontrol edilmekte ve riskli ödemeler gün sonunda size bildirilmektedir. Sipariş otomasyon sistemi sayesinde anlık olarak aldığınız siparişlerden haberdar olabilirsiniz, üstelik aynı bilgileri müşteriniz ile paylaşarak olası itirazların önüne geçebilirsiniz.

2021'de internetten yapılan satışlar %95 artacak ve 4.7 trilyon dolar’a ulaşacak. Yani müşterileriniz alışverişlerinin çok daha fazlasını cep telefonundan ve bilgisayardan yapacak.

STATISTA

Daha fazla vakit kaybetmeyin, hemen başvuru yapın

Kayıt Ol